2020-11-09 08:03:46

Ograniczenie działalności BUŁ

W związku z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 6 listopada 2020 r., ustanawiającym od 7 do 29 listopada 2020 roku ograniczenie prowadzenia działalności przez biblioteki publiczne i naukowe, instytucje kultury oraz inne podmioty działające na podstawie przepisów ustawy z dnia 21 listopada 1996 r. o muzeach (Dz. U. z 2020 r. poz. 902), Biblioteki Uniwersytetu Łódzkiego będą świadczyły usługi dla użytkowników w ograniczonym zakresie.

Szczegółowe informacje nt. funkcjonowania Biblioteki Uniwersyteckiej zawiera Komunikat Dyrektora BUŁ.