2020-10-12 14:39:38

Program Ambasadorski – Studiuję w Łodzi

Zostań twarzą swojej uczelni – weź udział w Programie Ambasadorskim Studiuję w Łodzi!

Rusza Program Ambasadorski – Studiuję w Łodzi realizowany w ramach programu Młodzi w Łodzi.

Organizatorzy poszukują osób kreatywnych, zaangażowanych studentów łódzkich uczelni od II roku wzwyż, którzy są zainteresowani pełnieniem roli Ambasadora swojej uczelni w rozpoczynającym się roku akademickim.  Dla Ambasadorów przewidziano pakiet usług promocyjnych od miejskich spółek i instytucji.

Więcej informacji o programie, wniosek zgłoszeniowy oraz regulamin dostępne są na stronie mlodziwlodzi.pl/program-ambasadorski-studiuje-w-lodzi

Zgłoszenia można przesyłać do 20 października do północy!