2020-10-05 13:14:13

Stypendia MNiSW za znaczące osiągnięcia studentów

Od dnia 1 października do dnia 18 października 2020 r. można składać wnioski o przyznanie stypendium dla studentów wykazujących się znaczącymi osiągnięciami naukowymi lub artystycznymi związanymi ze studiami, lub znaczącymi osiągnięciami sportowymi w imieniu Uniwersytetu Łódzkiego.

Osoby zainteresowane prosimy zapoznać się z informacją o warunkach i trybie przyznawania stypendiów na stronie MNiSW.

Wnioskować o przyznanie stypendiów może tylko rektor uczelni, więc studenci chcący ubiegać się o stypendium MNiSW proszeni są o kontakt z panią Leonardą Spertusiak – leonarda.spertusiak@geo.uni.lodz.pl, tel. 42 665 59 10. Studenci nie składają wniosków samodzielnie.