2020-06-24 18:33:10

XXXVI Seminarium terenowe „Warsztaty z geografii turyzmu”

Instytut Geografii Miast i Turyzmu zaprasza do wzięcia udziału w tegorocznym XXXVI Seminarium terenowym „Warsztaty z geografii turyzmu”, które odbędzie się formie tradycyjnej w dniach 24-25 września 2020 r. w Uniejowie. Będzie nam miło gościć Państwa w wyjątkowym obiekcie, jakim jest Zamek Arcybiskupów Gnieźnieńskich, usytuowany nad Wartą, w centrum uzdrowiska termalnego Uniejów.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w konferencji prosimy o zapoznanie się ze szczegółami organizacyjnymi (w załączeniu) oraz wypełnienie formularza zgłoszenia dostępnego na: tinyurl.com/ZgloszenieWarsztaty.

Wpłaty wpisowego prosimy dokonywać na konto: PEKAO S.A. Nr 13 1240 6292 1111 0010 9945 2976 z dopiskiem: „XXXVI Warsztaty”.

Załączniki: