2020-05-29 11:22:40

Zasady działania wypożyczalni Biblioteki Geograficznej

Uprzejmie informujemy, że wypożyczalnia Biblioteki Geograficznej czynna będzie w poniedziałki i środy w godz. 10.00-14.00.

Zamawiać można książki, które znajdują się w księgozbiorze Biblioteki Geograficznej, a nie są dostępne w Bibliotece Głównej.

• Zamówienia, zawierające tytuł i autora publikacji oraz sygnaturę, składać prosimy na adres mailowy: biblgeo@geo.uni.lodz.pl.
  • Nie będzie możliwości składania zamówień bezpośrednio w wypożyczalni u dyżurującego bibliotekarza.
  • Składając zamówienia prosimy pamiętać, że na koncie BG nie można mieć więcej niż 10 wypożyczonych publikacji.
  • W dniach otwarcia biblioteki otrzymacie Państwo na maila informację zwrotną, czy publikacja jest dostępna.
  • Zamówione książki oczekiwać będą na wypożyczenie przez dwa tygodnie od dnia wysłania do Państwa informacji o przygotowaniu zamówienia.
  • Obsługiwani będą wyłącznie czytelnicy, którzy złożyli zamówienie mailowe i otrzymali informację o przygotowaniu publikacji.
  • Zwrotu książek dokonujemy wyłącznie przez wrzucenie ich do skrzynki przed biblioteką.
  • Strefa wolnego dostępu pozostaje zamknięta.
  • Zbiory kartograficzne nie będą udostępniane.

W wypożyczalni Biblioteki Geograficznej przestrzegać należy obostrzeń sanitarnych związanych z zagrożeniem epidemicznym.

We wszystkich sprawach bibliotecznych prosimy o kontakt mailowy na adres Biblioteki Geograficznej.