2020-04-20 16:17:56

Festiwal Podróżniczy Online

Serdecznie zapraszamy wszystkich Pracowników i Studentów Wydziału Nauk Geograficznych UŁ oraz Sympatyków SKNGT UŁ "Włóczykije" do udziału w naszym nowym projekcie! Nie dajmy się zwariować i zróbmy coś kreatywnego, pełnego pasji!Festiwal Podróżniczy Online to doskonałe miejsce do podzielenia się wspomnieniami z odbytych podróży! Pokażcie swoje wspomnienia, może to właśnie one zainspirują nas wszystkich do kolejnych podróży, gdy wszystko to minie?Każdego tygodnia pojawi się nowy temat przewodni - ciekawy i pozwalający uwolnić Waszą wyobraźnię i wspomnienia. Czekamy na Wasze zdjęcia wraz z krótkim opisem lub filmik, który zabierze nas wszystkich w daleką podróż. Pokażmy, że mimo przeciwności - warto marzyć, podróżować i robić wielkie rzeczy!

Liczymy na Was!

Więcej szczegółów:

Trzymajcie się ciepło!

Studenckie Koło Naukowe Geografów Turyzmu "Włóczykije"