2020-03-17 21:57:01

Ważna informacja dla studentów WNGUŁ

Szanowne Studentki
Szanowni Studenci

Zgodnie z zarządzeniem rektora UŁ nr 100, zalecamy studentom Wydziału Nauk Geograficznych aktywny udział we wszystkich formach zajęć organizowanych zdalnie.

W związku z tym prosimy o systematyczne sprawdzanie indywidualnych kont poczty uniwersyteckiej w domenie @unilodz.eu. Przypominam, że każdy student UŁ jest zobowiązany kontaktować się z pracownikami UŁ przez adres @unilodz.eu. Zajęcia będą odbywały się metodami zdalnymi. Wykładowcy podejmują decyzję jakimi zdalnymi metodami prowadzić będą poszczególne przedmioty i wg jakich kryteriów będą Was ocenić. W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z prowadzącymi zajęcia.

W przypadku objęcia Państwa kwarantanną lub potwierdzeniem zachorowania na COVID-19, prosimy o niezwłoczną informację na adres dziekan@geo.uni.lodz.pl.

Zostańcie w domach, czytajcie dużo, realizujcie program zgodnie z zaleceniami Waszych nauczycieli

Dbajcie o siebie, również o swoich dziadków i rodziców. W przypadku potrzebnej pomocy, prosimy o kontakt z koordynatorami kierunków lub z Dziekanatem. Wspólnie przetrwamy ten trudny czas.

O wszelkich istotnych decyzjach będziemy informować Was na bieżąco drogą mailową, na stronie www.geo.uni.lodz.pl i na profilach FB.

dr hab. Bogdan Włodarczyk, prof. UŁ
Dziekan Wydziału Nauk Geograficznych UŁ