2020-03-17 13:26:22

Szkolenie online „Statistica kurs podstawowy”

Firma StatSoft Polska uruchomiła internetową edycję szkolenia „Statistica kurs podstawowy”. Najbliższy kurs on-line odbędzie się w terminie 25-26 marca 2020 w godz. 9.00-16.00.

Szkolenie gwarantuje bezpieczeństwo – zarówno dla uczestników jak i prowadzących, w trudnym czasie spowodowanym koronawirusem. Ponadto, kurs on-line zapewnia:

• oszczędność czasu oraz kosztów dojazdu
  • wiedzę przekazaną za pomocą nowoczesnej i przyjaznej technologii „na żywo”
  • efektywne wykorzystanie czasu i zwiększenie swoich kompetencji bez żadnych opóźnień.

Zainteresowani mogą zapoznać się ze szczegółowym programem szkolenia, a w przypadku zainteresowania udziałem lub dodatkowych pytań kontaktować z firmą StatSoft Polska.