2020-03-12 17:10:15

Strona UŁ z informacjami o sytuacji epidemiologicznej

W związku z szybko rosnącą ilością informacji związanych z obecnym funkcjonowaniem UŁ, opracowaliśmy osobną stronę, na której znaleźć można odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, aktualne komunikaty i rekomendacje. Prosimy o zapoznanie się z tymi treściami: covid19.uni.lodz.pl.

Jednocześnie przypominamy, że czas kwarantanny to nie wakacje - nadchodzące tygodnie nie będą łatwe, ale liczymy, że wszyscy podejdą do tej sytuacji odpowiedzialnie i wykażą się empatią względem swoich najbliższych.

Due to the rapidly growing amount of information related to the current functioning of the UL, we have developed a separate page where you can find answers to frequently asked questions, current announcements and recommendations. Click here: covid19.uni.lodz.pl.

At the same time, we would like to remind you that quarantine is everything but holidays - the coming weeks will not be easy, but we hope that everyone will approach the situation responsibly and show empathy towards their closest ones.