2020-03-11 09:58:41

Odwołane zajęcia

Decyzją JM Rektora UŁ zostały odwołane wszystkie zajęcia dydaktyczne, egzaminy i konsultacje do dnia 14 kwietnia 2020 r.. O dalszych decyzjach Rektor będzie informował na stronie www.uni.lodz.pl, Facebooku, Instagramie i Twitterze.

Dear Students, all classes, consultations, exams and other activities at the University are cancelled till 14 April (Tuesday). Further notices will be published at the website of the University www.uni.lodz.pl, Facebook, Instagram and Twitter profiles.