Archiwum wydarzeń

2020-03-09 12:35:49

Konkurs „Mam Pomysł na Startup”

Biuro Rozwoju Gospodarczego i Współpracy Międzynarodowej Urzędu Miasta Łodzi zaprasza do udziału w konkursie „Mam Pomysł na Startup”

Konkurs skierowany jest do twórców innowacyjnych projektów zarówno naukowych, technologicznych jak i kreatywnych/artystycznych we wczesnej fazie rozwoju.

Podczas konkursu, startupy wezmą udział w 6 miesięcznym mentoringu koordynowanym przez Politechnikę Łódzką. W tym roku zaproszenie do współpracy przyjęło ponad 40 mentorów z kraju oraz z zagranicy. Dodatkowym wsparciem dla uczestników będą organizowane warsztaty, indywidualne spotkania z ekspertami, inwestorami oraz analitykami biznesowymi.

W finałowym etapie, uczestnicy otrzymają szansę prezentacji projektu przed kluczowymi inwestorami z kraju oraz z zagranicy podczas organizowanego przy współpracy z Uniwersytetem Łódzkim VC Speed Dating oraz zawalczą o nagrody sponsorowane przez Parterów Konkursu w formie finansowej, rzeczowej oraz usługowej o wartości przekraczającej 200 000 PLN

Do konkursu można zgłaszać zarówno projekty, usługi zmieniające świat globalnie, jak i te mniejsze nowatorskie wpisujące się w potrzeby lokalnego rynku.

W konkursie mogą uczestniczyć osoby fizyczne/ zespoły projektowe oraz przedsiębiorcy działający na rynku nie dłużej niż 36 miesięcy.

Rekrutacja do konkursu będzie prowadzona do 17 marca 2020 r.

Załączniki: