2020-02-14 16:49:21

Warsztaty z Geografii Turyzmu

Pragniemy poinformować, że czasopismo Warsztaty z Geografii Turyzmu jest od 2019 r. ponownie monografią naukową, wydawaną raz w roku przez Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego. Za publikację w niej artykułu autorzy mogą uzyskać 20 pkt. Jest ona adresowana do grona naukowców i badaczy zajmujących się problematyką turystyki.

Nabór prac do tomu nr 10, zaplanowanego do wydania w 2020 r., został wydłużony do 15 marca 2020 r. Zachęcamy do nadsyłania artykułów, zgodnymi z wytycznymi edytorskimi, na adres: warsztaty.turyzm@uni.lodz.pl. W razie pytań, prosimy o kontakt, także poprzez mail: marzena.makowska@geo.uni.lodz.pl.

Załączniki: