2019-12-13 13:20:47

Skaner książek w Bibliotece WNG

Uprzejmie informujemy, że w Bibliotece Wydziału Nauk Geograficznych zostało utworzone profesjonalne stanowisko do samodzielnego skanowania książek lub innych dokumentów do formatu A3.

Skaner dostępny jest w godzinach pracy Biblioteki dla wszystkich Studentów oraz Pracowników Wydziału. Urządzenie pozwala na łatwe skanowanie dokumentów z góry, tworzy wielostronicowe pliki PDF. Zeskanowane dokumenty można zgrać na przenośny dysk USB lub na telefon poprzez udostępniony kabel microUSB.