2020-01-16 18:28:14

Nagroda WFOŚiGW w Łodzi dla absolwenta Geoinformacji

Z dumą informujemy, że mgr Artur Worm, absolwent studiów drugiego stopnia kierunku Geoinformacja, został laureatem VI edycji Konkursu „Ekologiczny magister i doktor” przeprowadzonego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.

Jak czytamy na stronie http://www.zainwestujwekologie.pl/ „celem Konkursu było wyłonienie najlepszych, pod względem naukowym i praktycznym, prac magisterskich i rozpraw doktorskich z dziedziny ochrony środowiska oraz nagrodzenie ich autorów.”

Mgr Artur Worm przygotował pracę magisterską pod tytułem „Charakterystyka roślinności miejskiej z wykorzystaniem danych obrazowych oraz skaningu laserowego na przykładzie centrum Łodzi”.

Promotorem był dr hab. inż. Krzysztof Będkowski, prof. UŁ.